MŞÜ YENİ İSİMLERİ AÇIKLADI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Spor Bilimleri Fakültesi, 3. yedek kontenjanında Besyo adayları listesini güncelleyerek yeni isimlerle kayıt tarihini açıkladı.
Tarih: 1.10.2020 06:06:38

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü, Antrenörlük Eğitimi Bölümü, Spor Yöneticiliği Bölümü ile Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümlerini asıl olarak kazanan adayların son kayıt tarihi itibariyle kayıt yaptırmamaları sonrası boş kalan kontenjanları doldurmak için yedek adaylardan alım yapacaklarını resmi internet sayfasında duyurmuştu. Duyurulan duyuruda 11/09/2020 tarihi itibariyle asıl adayların kayıt tarihinin son bulmasından dolayı kayıt hakları iptal olmuş oldu. Muş Alparslan Üniversitesi resmi internet adresinden yapılan son duyuruda; Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü, Antrenörlük Eğitimi Bölümü, Spor Yöneticiliği Bölümü ile Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümlerini asıl olarak kazanan adayların son kayıt tarihi olan 11/09/2020 tarihi itibariyle asıl adayların kayıt yaptırmamasından dolayı; Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü için; 1 (bir) erkek ve 6 (altı) kadın aday, Antrenörlük Eğitimi Bölümü için; 2 (iki) erkek ve 6 (altı) kadın aday, Spor Yöneticiliği Bölümü için; 6 (altı) erkek ve 14 (ondört) kadın aday, Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümü için; 10 (on) erkek aday kayıt yaptırma hakkı kazanmıştır. Not: Yapılan müraacatlar sonrasında boş kontenjanlar kalması halinde tekrar yedek listesi ilan edilecektir. Boş kalan kontenjanlara sıralamaya göre kayıt hakkı kazanan yedek adayların ilanı; 29 Eylül 2020, yedek adayların boş kalan kontenjanlara kayıt yaptırma tarihi; 30 Eylül - 1 Ekim 2020, heyet raporunun son teslim tarihi; 09.10.2020 olarak belirlendi.

 ‘Kadın Aday Listesi´

Boş kalan kontenjanlara kayıt hakkı kazanan yedek adayların listesi Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; Zilan Kale, Sema Bülbüler, Melek Arslan, Ayşenur Ak, Safiye Aktaş, Sibel Dinç, isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Antrenörlük Eğitimi bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; İpek sabancılar Sema evin Hazal Yılmaz Rabia Akkan, Ayşegül Keçebaş, Helin Yıldız isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Spor Yöneticiliği bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; Nurşen Sayar, İrem Muz, Yusra Çınardağ,  Besna Erdoğan, Revşan İlha, Dilek Tüzün, Ayşenur Güneş,  Hamdüsena Çelik, Sema Coşkun, Ruken Ünal, Rabia Dalkılıç, Songül Aktay Yeter Eruğ, Seda Yıldız isimlerinden oluştu.

‘Erkek Aday Listesi´

Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü bölümüne kayıt hakkı kazanan tek erkek adayı Ebubekir Bekiroğlu oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Antrenörlük Eğitimi bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Burak Köktaş,  Serdar Er oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Spor Yöneticiliği bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Muhammet Davut Özçetin, Muhammet Emre Bay, Orhan Tanğlay, Ömer Özdemir, Bünyamin Alpay, Ümit Durmuş isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Engelliler İçin Egzersiz ve Spor bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Hadis Alındık, Mehmet Özdemir, İdris Aktar, Nahit Güngör,Fırat  Kutmaral,  Emre İşkar, Abdullah Aktan, Sinan Gülaçar, Muhammed Bala, Sinan Çiftçi isimlerinden oluştu.

 ‘İstenilen Belgeler´

Kayıt hakkı kazanan yedek adaylar; “2020 YKS Sınav Sonuç Belgesi. Adayın lise ve dengi okul mezunu olduğunu belirten diploması veya yeni tarihli geçici mezuniyet belgesi (aslı görülecek, onaylı fotokopisi teslim edilecek). Tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınan heyet raporu (Kayıt tarihinde heyet raporu ibraz edemeyecek durumunda olan adaylar, herhangi bir hastalığı olmadığına dair düzenlenmiş tek hekim raporu ile kayıt yaptırabilirler. Ancak bu adaylar heyet raporunu 09.10.2020 tarihine kadar ibraz etmek zorundadır). Millilik Belgesi (aslı görülecek, onaylı fotokopisi teslim edilecek). 6 adet biyometrik fotoğraf (fotoğraflar 4.5 x 6 cm ebadında, yeni nüfus cüzdanı veya pasaport için istenilen, beyaz fonda ve desensiz olmalıdır). Askerlik durum belgesi” gibi belgeleri kayıt esnasında teslim etmek kaydıyla, yanlarında hazır bulunmalıdırlar. Kayıt hakkı kazanan yedek adayların dikkat etmesi gereken hususlar Muş Alparslan Üniversitesi resmi internet adresinden yapılan duyuruya göre boş kalan kontenjanlara sıralamaya göre kayıt hakkı kazanan yedek adayların dikkat etmeleri gereken hususlar ise “Kayıt işlemleri için belirtilen tarihlerde öğrencinin şahsen başvurması gerekir. Posta ile başvuru kabul edilmez. Zorunlu belgelemek kaydıyla, noter vekâleti ile kayıt yaptırılabilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Daha sonra yapacağınız kredi ve burs başvurularında kullanılmak üzere, Lise diploması ile YKS sonuç belgesinin onaysız fotokopisini yanınızda bulundurmanız gerekir. Öğrencilerin askerlikle ilgili sorunları için askerlik şubelerine, kredi ve yurt konusundaki sorunları için ise; Yükseköğretim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvurmaları gerekmektedir” şeklinde yayınladı. Haber Merkezi

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: YENİ İSİMLERİ AÇIKLADI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“İSLAM DÜŞMANLIĞINI DAHA FAZLA GÖRMEZDEN GELEMEZ”
“İSLAM DÜŞMANLIĞINI DAHA FAZLA GÖRMEZDEN GELEMEZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası açılış programında yaptığı konuşmada, “Batı´da yükselen İslam karşıtlığı bugün artık kitabımıza, Peygamberimize ve tüm kutsallarımıza yönelik topyekûn bir saldırıya dönüşmüştür. Esasen farklı din mensuplarına yönelik tehcir, engizisyon ve soykırım uygulamaları, Avrupa´nın yabancısı olduğu bir pratik değildir” dedi.
ÇEVRE KURULU, ÖNEMLİ KARARLAR ALDI
ÇEVRE KURULU, ÖNEMLİ KARARLAR ALDI
Muş´ta Hava Kirliliğinin Kontrolü ve Önlenmesi amacıyla, Mahalli Çevre Kurulu, Muş Valiliği toplantı salonunda toplantı gerçekleştirdi.
"YÜZDE 30 YERLİ TÜTÜN ZORUNLULUĞU" ÜRETİCİLERİ SEVİNDİRDİ
"YÜZDE 30 YERLİ TÜTÜN ZORUNLULUĞU" ÜRETİCİLERİ SEVİNDİRDİ
Yurt içi piyasaya arz amacıyla üretilen tütün mamullerinde yüzde 30 yerli tütün kullanım zorunluluğunun getirilmesini içeren düzenlemenin TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesi üreticileri sevindirdi.
PATLAYICI VE YAŞAM MALZEMELERİ ELE GEÇİRİLDİ
PATLAYICI VE YAŞAM MALZEMELERİ ELE GEÇİRİLDİ
Muş´ta PKK´lı teröristlerce kullanılan iki sığınakta el yapımı patlayıcı ve yaşam malzemeleri ele geçirildi.
KAYMAKAM İLİDİ´DEN, ENGELLİ VATANDAŞA HEDİYE
KAYMAKAM İLİDİ´DEN, ENGELLİ VATANDAŞA HEDİYE
Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, Karaağıl köyünde ikamet eden engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ
Hz. Peygamberimizin doğumunun sene-i devriyesi nedeniyle kentte Mevlid-i Nebi Haftası çeşitli etkinlikler kapsamında kutlanıyor.
İLİDİ EL SANATLARINI İNCELEDİ
İLİDİ EL SANATLARINI İNCELEDİ
Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Mehmet İlidi, Bulanıkta açılan Aile Destek ve Eğitimi Merkezini ziyaret ederek, el sanatlarını inceledi.
İÇME SUYU PROJESİNİN İLK ETABI BAŞLIYOR
İÇME SUYU PROJESİNİN İLK ETABI BAŞLIYOR
İçme suyu temininde oldukça önem arz eden Alparslan 2 Barajından elde edilecek olan su temini projesinin, 1. kısım ihalesi yapıldı.
DEVA PARTİSİ KORKUT İLÇE 1. OLAĞAN KONGRESİ
DEVA PARTİSİ KORKUT İLÇE 1. OLAĞAN KONGRESİ
DEVA Partisi Korkut İlçe Teşkilatı, ilçe merkezinde bulunan bir cafede 1. Olağan kongresini gerçekleştirdi.
BARIŞ ELÇİSİ VE ESKİ MUŞ MİLLETVEKİLİ HAYATINI KAYBETTİ
BARIŞ ELÇİSİ VE ESKİ MUŞ MİLLETVEKİLİ HAYATINI KAYBETTİ
16. ve 18.dönemlerde milletvekili seçilerek, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Muş´u temsil eden, bölgenin kanaat önderlerinden Mehmet Emin Seydagil, hayatını kaybetti.
AÇSH´NİN ENGELLİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN YÜZ YÜZE EĞİTİM
AÇSH´NİN ENGELLİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN YÜZ YÜZE EĞİTİM
Muş Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde Bakıma Muhtaç engelli öğrenciler için ´Yüz Yüze Eğitim´le alakalı yol haritasını belirledi.
ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN DİYE “1 BOT 1 MONT” KAMPANYASI
ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN DİYE “1 BOT 1 MONT” KAMPANYASI
İhtiyaç sahibi ailelerin zorlu kış şartlarını daha rahat atlatabilmeleri için İYİ Parti Malazgirt İlçe Başkanı Hikmet Taşdemirel, ‘1 Bot 1 Mont´ mottosuyla sosyal sorumluluk projesi başlattı.
GENÇLİK MERKEZLERİNE YÖNELİK KISA FİLM YARIŞMASI
GENÇLİK MERKEZLERİNE YÖNELİK KISA FİLM YARIŞMASI
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü´nün desteği ve Türkiye´nin 81 ili, 957 ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri paydaşlığında Doğal Afet Arama Kurtarma İlk Yardım Kulübü Derneği proje yürütücülüğünde düzenlenecek olan kısa film yarışması başlıyor.
POLONYA´DAN, MŞÜ´YE ZİYARET
POLONYA´DAN, MŞÜ´YE ZİYARET
Polonya´nın “Kalisz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi“ Sağlık Fakültesinden Prof. Dr. Przemyslaw Bilinski ve Öğretim Görevlisi Jolanta Bilinska Muş Alparslan Üniversitesi´ne ziyaret gerçekleştirdi.
MUHTARDAN, ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI
MUHTARDAN, ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI
1071 Bir Umutta Sen Ol Derneği (BUSODER) Başkanı ve Malazgirt Danişmentgazi Mahallesi Muhtarı Hasan Başaran, Muhtarlığı ziyarete gelen öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.
MŞÜ´DEN "YÖK SANAL LABORATUVAR PROJESİ" AÇIKLAMALARI
MŞÜ´DEN "YÖK SANAL LABORATUVAR PROJESİ" AÇIKLAMALARI
Muş Alparslan Üniversitesi resmi web adresinde "YÖK Sanal Laboratuvar Projesi" hakkında önemli paylaşımlarda bulundu.
MŞÜ´DE “KELAMDAN KALEME” HÜSN-İ HAT SERGİSİ
MŞÜ´DE “KELAMDAN KALEME” HÜSN-İ HAT SERGİSİ
Muş Alparslan Üniversitesi Eğitim Fakültesinde “Kelamdan Kaleme” Hüsn-i Hat Sergisi açıldı.
KPSS ÖNLİSANS SINAVI SONA ERDİ
KPSS ÖNLİSANS SINAVI SONA ERDİ
Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan personel istihdamının karşılanması amacıyla Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) tarafından yapılan, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ön Lisans oturumu, sona erdi.
KAYAKLI KOŞU OLİMPİK TAKIMI FİNLANDİYA KAMPINDA
KAYAKLI KOŞU OLİMPİK TAKIMI FİNLANDİYA KAMPINDA
Türkiye Kayak Federasyonu Kayaklı Koşu Olimpik Milli Takımı, Çin´in başkenti Pekin´de yapılacak olan 2022 Kış Olimpiyatlarına ilk kamp hazırlığına Muş Alparslan Üniversitesinde başlamıştı.
İLÇE MEM´DEN “ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİM SEMİNERİ”
İLÇE MEM´DEN “ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİM SEMİNERİ”
Korkut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Konferans Salonunda Öğrenci Koçluğu Eğitim Semineri düzenlendi.
“2. ULUSLARARASI MUŞ SEMPOZYUMU” SONA ERDİ
“2. ULUSLARARASI MUŞ SEMPOZYUMU” SONA ERDİ
Muş Alparslan Üniversitesi tarafından düzenlenen “2. Uluslararası Muş Sempozyumu” sona erdi.
İrtibat Hattımız

İRTİBAT HATTIMIZ:

0436 212 85 35

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muş İl Gazetesi
25.06.2020
DOLAR
8.0285
EURO
9.4924
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:52 17:10 18:40
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."

1932 Balkan Antlaşmasının kabulü
1991 Türkmenistan`ın istiklali