MŞÜ YENİ İSİMLERİ AÇIKLADI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Spor Bilimleri Fakültesi, 3. yedek kontenjanında Besyo adayları listesini güncelleyerek yeni isimlerle kayıt tarihini açıkladı.
Tarih: 1.10.2020 06:06:38

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü, Antrenörlük Eğitimi Bölümü, Spor Yöneticiliği Bölümü ile Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümlerini asıl olarak kazanan adayların son kayıt tarihi itibariyle kayıt yaptırmamaları sonrası boş kalan kontenjanları doldurmak için yedek adaylardan alım yapacaklarını resmi internet sayfasında duyurmuştu. Duyurulan duyuruda 11/09/2020 tarihi itibariyle asıl adayların kayıt tarihinin son bulmasından dolayı kayıt hakları iptal olmuş oldu. Muş Alparslan Üniversitesi resmi internet adresinden yapılan son duyuruda; Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü, Antrenörlük Eğitimi Bölümü, Spor Yöneticiliği Bölümü ile Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümlerini asıl olarak kazanan adayların son kayıt tarihi olan 11/09/2020 tarihi itibariyle asıl adayların kayıt yaptırmamasından dolayı; Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü için; 1 (bir) erkek ve 6 (altı) kadın aday, Antrenörlük Eğitimi Bölümü için; 2 (iki) erkek ve 6 (altı) kadın aday, Spor Yöneticiliği Bölümü için; 6 (altı) erkek ve 14 (ondört) kadın aday, Engelliler İçin Egzersiz ve Spor Bölümü için; 10 (on) erkek aday kayıt yaptırma hakkı kazanmıştır. Not: Yapılan müraacatlar sonrasında boş kontenjanlar kalması halinde tekrar yedek listesi ilan edilecektir. Boş kalan kontenjanlara sıralamaya göre kayıt hakkı kazanan yedek adayların ilanı; 29 Eylül 2020, yedek adayların boş kalan kontenjanlara kayıt yaptırma tarihi; 30 Eylül - 1 Ekim 2020, heyet raporunun son teslim tarihi; 09.10.2020 olarak belirlendi.

 ‘Kadın Aday Listesi´

Boş kalan kontenjanlara kayıt hakkı kazanan yedek adayların listesi Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; Zilan Kale, Sema Bülbüler, Melek Arslan, Ayşenur Ak, Safiye Aktaş, Sibel Dinç, isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Antrenörlük Eğitimi bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; İpek sabancılar Sema evin Hazal Yılmaz Rabia Akkan, Ayşegül Keçebaş, Helin Yıldız isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Spor Yöneticiliği bölümüne kayıt hakkı kazanan Kadın adaylar; Nurşen Sayar, İrem Muz, Yusra Çınardağ,  Besna Erdoğan, Revşan İlha, Dilek Tüzün, Ayşenur Güneş,  Hamdüsena Çelik, Sema Coşkun, Ruken Ünal, Rabia Dalkılıç, Songül Aktay Yeter Eruğ, Seda Yıldız isimlerinden oluştu.

‘Erkek Aday Listesi´

Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü bölümüne kayıt hakkı kazanan tek erkek adayı Ebubekir Bekiroğlu oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Antrenörlük Eğitimi bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Burak Köktaş,  Serdar Er oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Spor Yöneticiliği bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Muhammet Davut Özçetin, Muhammet Emre Bay, Orhan Tanğlay, Ömer Özdemir, Bünyamin Alpay, Ümit Durmuş isimlerinden oluştu. Muş Alparslan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Engelliler İçin Egzersiz ve Spor bölümüne kayıt hakkı kazanan erkek adaylar; Hadis Alındık, Mehmet Özdemir, İdris Aktar, Nahit Güngör,Fırat  Kutmaral,  Emre İşkar, Abdullah Aktan, Sinan Gülaçar, Muhammed Bala, Sinan Çiftçi isimlerinden oluştu.

 ‘İstenilen Belgeler´

Kayıt hakkı kazanan yedek adaylar; “2020 YKS Sınav Sonuç Belgesi. Adayın lise ve dengi okul mezunu olduğunu belirten diploması veya yeni tarihli geçici mezuniyet belgesi (aslı görülecek, onaylı fotokopisi teslim edilecek). Tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınan heyet raporu (Kayıt tarihinde heyet raporu ibraz edemeyecek durumunda olan adaylar, herhangi bir hastalığı olmadığına dair düzenlenmiş tek hekim raporu ile kayıt yaptırabilirler. Ancak bu adaylar heyet raporunu 09.10.2020 tarihine kadar ibraz etmek zorundadır). Millilik Belgesi (aslı görülecek, onaylı fotokopisi teslim edilecek). 6 adet biyometrik fotoğraf (fotoğraflar 4.5 x 6 cm ebadında, yeni nüfus cüzdanı veya pasaport için istenilen, beyaz fonda ve desensiz olmalıdır). Askerlik durum belgesi” gibi belgeleri kayıt esnasında teslim etmek kaydıyla, yanlarında hazır bulunmalıdırlar. Kayıt hakkı kazanan yedek adayların dikkat etmesi gereken hususlar Muş Alparslan Üniversitesi resmi internet adresinden yapılan duyuruya göre boş kalan kontenjanlara sıralamaya göre kayıt hakkı kazanan yedek adayların dikkat etmeleri gereken hususlar ise “Kayıt işlemleri için belirtilen tarihlerde öğrencinin şahsen başvurması gerekir. Posta ile başvuru kabul edilmez. Zorunlu belgelemek kaydıyla, noter vekâleti ile kayıt yaptırılabilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Daha sonra yapacağınız kredi ve burs başvurularında kullanılmak üzere, Lise diploması ile YKS sonuç belgesinin onaysız fotokopisini yanınızda bulundurmanız gerekir. Öğrencilerin askerlikle ilgili sorunları için askerlik şubelerine, kredi ve yurt konusundaki sorunları için ise; Yükseköğretim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvurmaları gerekmektedir” şeklinde yayınladı. Haber Merkezi

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: YENİ İSİMLERİ AÇIKLADI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
POLAT, ETKİLEYECİ BELAGATİ İLE MEST ETTİ
POLAT, ETKİLEYECİ BELAGATİ İLE MEST ETTİ
Muş İl Müftülüğü´nün Mevlit Kandili dolayısıyla hazırlamış olduğu, ‘Peygamberimiz Ve Çocuk´ temalı canlı yayının konuğu, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat oldu.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN, DIŞ MİHRAKLARA TARİHİ AYAR!
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN, DIŞ MİHRAKLARA TARİHİ AYAR!
Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz´ün, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, hükümet konağı önünde ki konuşmasında, vatan hainlerine ve dış mihraklara vermiş olduğu ayar, etkinliklere damga vurdu.
TARİHİ MEKANDA, SANAT ZİYAFETİ
TARİHİ MEKANDA, SANAT ZİYAFETİ
Muş´un tarihi mekanlarından olan Yıldızlı Han´da, düzenlenen ´Muşlu Geçmiş Zaman Fotoğraf ve Resim Sergisi´ ziyaretçilerin akınına uğradı.
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİNLİĞİ
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİNLİĞİ
AK Parti Bulanık Gençlik Kolları Başkanlığı, Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında stant açtı.
MALAZGİRT´TE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI
MALAZGİRT´TE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yıl dönümü dolayısıyla tarihi ilçe Malazgirt´te kutlamalar düzenlendi. Düzenlenen kutlamalarda Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, konuşma gerçekleştirdi.
KIVANÇ, KAHRAMANLARI ANDI
KIVANÇ, KAHRAMANLARI ANDI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yılı münasebetiyle Muş Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç, milli mücadeleye kan ve can veren kahramanları andı.
HASKÖY´DE CUMHURİYETİN 97. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
HASKÖY´DE CUMHURİYETİN 97. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. yıl dönümü ekinlikleri Hasköy´de törenlerle kutlanıldı.
BULANIK´TAKİ ETKİNLİKLER, COŞKUYLA KUTLANDI
BULANIK´TAKİ ETKİNLİKLER, COŞKUYLA KUTLANDI
Bulanık Hükümet Konağı önündeki tören alanında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın 97. Yıl dönümü, Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkanı Mehmet İlidi öncülüğünde coşkuyla kutlandı.
AVCI´DAN, CUMHURİYET BAYRAMI DEĞERLENDİRMESİ
AVCI´DAN, CUMHURİYET BAYRAMI DEĞERLENDİRMESİ
Cumhuriyet Bayramının 97. Yıl dönümü dolayısıyla Varto Kaymakamı Ertuğrul Avcı değerlendirmelerde bulundu.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN 29 EKİM MESAJI
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN 29 EKİM MESAJI
Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, Cumhuriyet Bayramını kutladı.
İL MÜFTÜSÜ İMAMOĞLUNUN, MEVLİD-İ NEBİ AÇIKLAMALARI
İL MÜFTÜSÜ İMAMOĞLUNUN, MEVLİD-İ NEBİ AÇIKLAMALARI
Muş İl Müftüsü Peygamberimiz Hz. Muhammed´in (SAV) dünyaya teşriflerinin yıl dönümü dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
MUŞ AÇSH´DEN ANLAMLI ZİYARET
MUŞ AÇSH´DEN ANLAMLI ZİYARET
Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıl dönümü münasebetiyle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
MŞÜ EĞİTİM FAKÜLTESİNDEN ONLİNE TOPLANTI
MŞÜ EĞİTİM FAKÜLTESİNDEN ONLİNE TOPLANTI
Muş Alparslan Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2020-2021 yılı Akademik Kurul Toplantısını online olarak gerçekleştirdi.
KÖY MUHTARI TAZİYEEVİNİ SINIFA DÖNÜŞTÜRDÜ
KÖY MUHTARI TAZİYEEVİNİ SINIFA DÖNÜŞTÜRDÜ
Muş´un Varto ilçesine bağlı Onpınar köyünde, evlerinden Eğitim Bilişim Ağı´na (EBA TV) bağlanma imkanı olmayanlar için taziyeevini sınıfa dönüştüren muhtar Ali Akdeniz, böylece öğrencilerin uzaktan eğitim günlerinde derslerinden geri kalmamalarını sağlıyor.
KAYMAKAM YALÇIN´DAN KANDİL KUTLAMASI
KAYMAKAM YALÇIN´DAN KANDİL KUTLAMASI
Malazgirt İlçe Kaymakamı Emre Yalçın, Mevlid Kandili Münasebetiyle açıklamalarda bulunarak vatandaşların kandilini kutladı.
İLİDİ´DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI AÇIKLAMASI
İLİDİ´DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI AÇIKLAMASI
Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle açıklamalarda bulundu.
DEVLET DESTEĞİYLE, EVLER DAHA SICAK
DEVLET DESTEĞİYLE, EVLER DAHA SICAK
Orman Genel Müdürlüğü tarafından "Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi" kapsamında, Gelir Arttırıcı Ve Hayat Şartlarının İyileştirilmesine Yönelik Yatırımlar bünyesinde Muş´ta ki orman köylerindeki evlerin dış cephe izolasyonları yapılıyor.
AVCI´DAN MEVLİD KANDİLİ AÇIKLAMALARI
AVCI´DAN MEVLİD KANDİLİ AÇIKLAMALARI
Varto Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Peygamber Efendimizin (SAV) dünyaya teşriflerinin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
AKILLARDA SORU İŞARETLERİ BIRAKAN HIRSIZLIK VAKASI
AKILLARDA SORU İŞARETLERİ BIRAKAN HIRSIZLIK VAKASI
Gece saatlerinde Muş Merkeze bağlı Sunay Mahallesinde beyaz eşya yetkilisinde gerçekleşen hırsızlık olayında, yaklaşık 6 bin lira maddi zarar ortaya çıktı.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANIYOR
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANIYOR
Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
ŞEKER PANCARINDAN BEKLENTİ 450 MİLYON LİRA
ŞEKER PANCARINDAN BEKLENTİ 450 MİLYON LİRA
Türkiye´nin şeker ihtiyacının bir bölümünün karşılandığı Muş´ta, tarlalardan sökülen pancarın fabrikada şekere dönüştürülmesiyle ekonomiye 450 milyon lira katkı sağlanması hedefleniyor
İrtibat Hattımız

İRTİBAT HATTIMIZ:

0436 212 85 35

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muş İl Gazetesi
25.06.2020
DOLAR
8.6584
EURO
10.1456
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:52 17:10 18:40
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.

Hz. Muhammed
622 Peygamberimizin(s.a.v.) Mekkede`den hicretle Medine`ye girişi
1663 Uyvar Kalesi`nin fethi
1922 Bolvadin`in kurtuluşu
2006 Yaprak dökümünün başlaması.